Kodėl oda pradeda senti?


Kuo jaunesni atrodote, tuo geriau jaučiatės. Tačiau senėjimas – procesas, kurio neįmanoma sustabdyti, o senstant kūnui, keičiasi ir mūsų odos išvaizda bei savybės.

Amžius, hormonai, saulės spindulių poveikis – šie faktoriai skatina formuotis plonas odos linijas ir raukšles. Oda tampa lengvai pažeidžiama ir ne tokia elastinga. Kuo vyresni tampame, tuo mažiau mūsų odoje lieka hialurono rūgšties, nuo kurios labai priklauso odos gebėjimas išsaugoti skysčius. Riebalų liaukos – vis mažiau aktyvios, oda tampa vis sausesnė. Oda netenka riebalų ir dėl to atrodo ne tokia elastinga bei glotni, praranda jaunos odos atspalvį ir švytėjimą.
 
Kartu su minėtais faktoriais odą dar veikia ir gravitacija, dėl kurios oda tempiasi žemyn ir nukąra.
   
Hialurono rūgštį natūraliu būdu organizmas gamina pats. Leidžiant hialurono rūgštį ne tik užpildomos raukšlės, bet ir atkuriamas odos stangrumas, kurį bėgant laikui praranda Jūsų oda.

Juvéderm® ULTRA SMILE  skirtas lūpoms ir burnos sričiai. Jis gali padidinti lūpų apimtį, pagražinti jų formą, taip pat išlyginti vertikalias aplink lūpas esančias raukšleles bei pakoreguoti žemyn nusileidusius lūpų kampučius.
Juvéderm® ULTRA 2 lygina mažas raukšleles, ypač esančias aplink akių kampučius bei labai arti odos paviršiaus.
Juvéderm® ULTRA 3 lygina vidutinio gilumo ir gilias raukšles, tokias kaip raukšlę tarp nosies ir lūpos kampučio.
Juvéderm® ULTRA 4 pasižymi dar didesniu apimties suteikiančiu poveikiu, todėl veikia net labiausiai pastebimas raukšles ir gali pagražinti veido kontūrus


Naudinga informacija apie „Juvéderm® ULTRA /SURGIDERM“


1. Kas gi yra ta hialurono rūgštis?


Hialurono rūgštis – tai natūralios kilmės medžiaga, kuri padeda drėkinti bei pakelti odą. Natūrali hialurono rūgštis organizme suyra per vieną-dvi dienas. Hialurono rūgštis naudojama atliekant grožio procedūras.

2. Kiek laiko trunka procedūra?


Pati injekcija trunka tik 15-20 minučių.

3. Ar procedūra yra skausminga?


„Juvéderm® ULTRA /SURGIDERM“ gelis yra vienalytės konsistencijos, todėl specialistas gali sušvirkšti jį lengvai ir proporcingai. „Juvéderm® ULTRA“ gelyje taip pat yra 0.3% lidokaino, todėl procedūra yra neskausminga.

4. Ar pokyčiai bus pastebimi? 


Taip, estetiniai odos pokyčiai pastebimi tuoj pat. Rezultatus jūs pamatysite vos pasibaigus procedūrai – ir tai liks jūsų paslaptimi.

5. Ar yra šalutinis poveikis?

Po injekcijos gali atsirasti nedidelis raudonis, injekcijos vieta gali patinti arba susiformuoti mėlynė. Toks šalutinis reiškinys greitai išnyksta, be to, visus šiuos pokyčius galima lengvai paslėpti naudojant dekoratyvinę kosmetiką.

6. Ar ilgam išlieka pasiektas efektas?

Tai priklauso nuo daugybės faktorių tokių kaip: amžius, injekcijos vieta, injekcijų kiekis, odos būklė, gyvenimo būdas, sveikatos būklė.

7. Kada man prireiks kitos injekcijos?

Tai yra labai individualu, rezultatas išlieka nuo 9 iki 12 mėn.

8. Kuo „Juvéderm®“  skiriasi nuo kitų veido odos injekcijų?

„Juvéderm®“  - tai vienintelė hialurono rūgšties injekcijai skirta medžiaga, kurią naudojant atliekama negilių ir gilių raukšlių korekcija iki vienerių metų, ir kuri yra patvirtinta JAV. „Juvéderm® Ultra“ produktų seriją sudaro vienalytės konsistencijos gelis, kuris lengvai įsiskverbia į odą, suteikia jai glotnumo ir grąžina natūralumą. Dauguma injekcijoms į veido odą skirtų medžiagų yra nevienalytės ir grūdėtos.


   Konsultacijos nemokamos.

   Procedūros kainos 170-260 EUR / 587-897,72 Lt