Mezoterapija


Anti-ageing mezoterapija (mezoliftingas) – tai visapusiškai veikianti procedūra: stabdo odos senėjimą ir šalina jo priežastis. Šio metodo esmė – daugybinės labai mažų kiekių veikliųjų medžiagų komplekso intradermalinės injekcijos, kurios atliekamos veido, kaklo, dekoltė ir išorinės plaštakų pusės srityse išilgai raukšlių linijų. 
Procedūra daroma su Laboratoires FILORGA patentuotais ir sertifikuotais mišiniais NCTF, į kurių sudėtį įeina hialurono rūgštis ir 55 aktyvios mitybinės medžiagos, padedančios apsaugoti odą nuo ją sendinančių procesų, juos sustabdyti ir atstatyti odos struktūrą.


Mezoterapija yra biologinis odos gydymo metodas, reikalaujantis mažiausiai 5 procedūrų, kad oda pastebimai atjaunėtų. Akivaizdus rezultatas matomas vos po pirmos procedūros: oda prisotinama drėgmės, pagerėja jos tonusas. Įpusėjus kursą, odos atspalvis tampa tolygesnis ir labiau švytintis. Odos struktūra atsinaujina, ji tampa daug elastingesnė ir tvirtesnė. Veidas pastebimai atjaunėja.


Hialurono rūgštis - pagrindinė veiklioji medžiaga...

 

Hialurono rūgštis kompensuoja natūralų endogeninės hialurono rūgšties praradimą ir atjaunina odą. Medžiagos higroskopinės savybės leidžia jai sulaikyti 30 kartų daugiau vandens negu ji pati sveria. Hialurono rūgštis, skatindama odos ląstelių dauginimąsi ir reguliuodama odos mikrocirkuliaciją, puikiai regeneruoja odą.

... veikianti kartu su unikaliu atjauninančiu kokteiliu

  • 14 vitaminų (A, B, C, E) stimuliuoja ląstelių gyvybines funkcijas;
  • 24 aminorūgštys skatina baltymų gamybą (elastino, kolageno ir t.t.) ;
  • 6 kofermentai katalizuoja audinių biochemines reakcijas;
  • 5 nukleorūgščių bazės aktyvuoja informacijos perdavimą tarp ląstelių;
  • 4 mineralai šalina odos trūkumus bei apsaugo nuo jų atsiradimo;
  • 2 antioksidantai mažina laisvųjų radikalų susidarymą.

 

 

 


  Procedūros trukmė: 1 val

  Procedūros kaina: 80 EUR /276,22 Lt

Gydymo kursas:  5 kartai kas 2 savaites, po to kas 2-3 mėnesius viena palaikomoji procedūra.