“Tavo lūpos taip vilioja, traukia mane nesuprantamu savo žavesiu…”

Vis daugėja moterų,  kurios norėtų pagražinti ir patobulinti savo lūpas, bet dauguma vis dar nesirįžta to daryti. Pirma baimė - lūpos  atrodys nenatūraliai, antra – labai skaudės.
Nežiūrint į tai, lūpų korekciją hialurono preparatais pasirenka dauguma moterų. Teisingai patobulintos lūpos atrodo natūraliai ir seksualiai. O moterys tiesiog švyti! Net artimieji nesupranta, kas pasikeitė.

Dažniausiai į akis krinta  dibtinai  „pripūstos lūpos“. Tuomet mūsų ryžtas išgaruoja, mes imame svarstyti: o jeigu atrodysiu kaip ji, ką pasakys  mano vyras, bendradarbiai, šeima... Vizitą pas specialistą atidedame tolimesniam laikui.

Remdamasi savo patirtimi galiu teigti, kad jaunutės panelės, kurios kreipiasi su prašymu pakoreguoti lūpas, dažniausiai pačios pageidauja, kad jos atrodytų ženkliai putlesnės nei galime leisti. Sutinku, kad kiekvienas turime skirtingą grožio pojūtį, tačiau labai svarbu išlaikyti taisyklingas lūpų proporcijas. Kitaip galite atrodyti vulgariai.

Prieš eidamos pas grožio specialistą pagalvokite, kas jums kelia diskomfortą: lūpų neproporcingumas, asimetriškumas, o gal jos siauros ar nusvirusiais kampučiais. Ar tiesiog norite „atgaivinti“ lūpas ir atsatyti  jų buvusį grožį?...

Net jei turite  savo putlias ir gražias lūpas,  jūs taip pat galite turėti nusiskundimų: sausėjančios, skilinėjančios, stipriai susiraukšlėjusios. Tokiu atveju pageidaujate ne padidinti lūpas, o atstatyti jų drėgmę, spalvą ir elastingumą. Tuomet specialistas parenka mažos koncentracijos hialurono preparatą, kuris drėkins ir atstatys natūralų lūpų grožį.

Brandaus amžiaus moterims, kaip visa oda, taip ir lūpos, praranda elastingumą, yra veikiamos gravitacijos: lūpų kampučiai nusileidžia (,,liūdna šypsena‘‘), atsiranda raukšlės virš viršūtinės lūpos. Pacientai skundžiasi, kad negali padažyti lūpų - viskas susibėga į raukšles.

Belieka išsirinkti tinkamą specialistą!
Eidamos į procedūrą, surinkite kuo daugiau informacijos, kokį preparatą naudoja jūsų pasirinktas specialistas, ar procedūras atliekantis specialistas laikosi higienos normų, kokiu būdu bus nuskausminama ir t.t. ...

Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi

Lūpos yra ypatingos, gundančios, kalbančios, jaučiančios, seksualumo ir jausmingumo dalis... Jos gali pasakyti tiek daug net tada, kai nekalba. Lūpų išvaizda labai svarbi viso veido išraiškai. Kadangi lūpos yra ypatingos, jos nusipelno ypatingų procedūrų.... Mes atliekame procedūras su Juvéderm® ULTRA SMILE hialurono rūgšties užpildu:

  • Vienalytė produkto konsistencija užtikrina natūralų efektą
  • Produkto atsparumas irimui užtikrina ilgalaikius rezultatus
  • Pirmasis vienalytis HA lūpų užpildas su lidokainu leidžia jaustis patogiai tiek per procedūrą, tiek ir po jos.

1Pinsky MA ir kt. „Juvéderm® švirkščiamasis gelis: keleto centrų visiškai anonimiška (double-blind) atsitiktinė saugumo ir efektyvumo studija“ Estetinės chirurgijos žurnalas, 2008, 28:17-23Procedūros trukmė: 45 min.

Procedūros kaina 170 EUR /587 Lt