NAUJIENA LIETUVOJE! - procedūra blakstienoms „Yumi Lashes“

Blakstienų storinimas ir pripildymas pigmento


Aktyvų gyvenimo būdą gyvenančioms moterims patariu išbandyti blakstienų užpildymą proteinu: blakstienos įgauna sodriai juodą spalvą it būtų padažytos tušu, o speciali ir patikima technologija jas pakelia nuo šaknų – akys tampa nepakartojamai gražios ir išraiškingos.

„YUMI TM Lashes“ technologija itin patogi, nes po jos akims nereikia jokios ypatingos priežiūros. Akių makiažą galima drąsiai valyti įprastomis kosmetinėmis priemonėmis, mėgautis pirtimi, baseinu ar miegoti įsikniaubus į pagalvę. Nieko geresnio nėra, nes priauginamas sintetinio pluošto blakstienas reikia saugoti, kad nesusiveltų, nesusilankstytų, jos atrodo ne taip natūraliai, o cheminiu būdu dažytos blakstienos greitai išblunka saulėje.

Privalumai

Sutaupo laiko. Pati procedūra trunka mažiau kaip valandą, nereikalauja korekcijos po 10 dienų, kaip priauginamosios – ilgą laiką galima džiaugtis ryškiomis blakstienomis.
Natūralumas. Procedūros metu naudojamas natūralus proteinas, blakstiena kaip šiaudelis pripildoma iš vidaus ir uždaroma keratinu.
Trigubas efektas. Blakstienos pakeliamos nuo šaknų ir pripildymo proteinu metu užriečiamos natūraliai – išsisprendžia tiesių blakstienų problema, jų nebereikia riesti mechaniškai. Taip pat labai gražiai pakyla ir antakių linija – per vieną procedūrą gaunama skaistinamoji akių srities nauda. Žvilgsnis tampa orus, išsilygina smulkios mimikos raukšlelės prie akių.
Patogu. Nereikia vengti drėgmės ar prisilietimų, neblunka nuo saulės – leidžia moteriai pasijusti geriau, gyventi patogiai ir mėgautis tuo, ką davė gamta.

  Procedūros trukmė: 45 min.

  Procedūros kaina: 65 EUR /224,43 Lt

Poveikis: 8-10 savaičių. 

Procedūra blakstienoms „Yumi Lahses“ - nauja procedūra, sukurta Šveicarijoje. Procedūra yra naujiena ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Procedūra jau spėjo išpopuliarėti Šveicarijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje ir Anglijoje.