Gilus odos drėkinimas – biorevitalizacija

„Juvéderm® HYDRATE“

„Allergan“ – naujausias biorevitalizacijoje naudojamas preparatas, skirtas giliam odos drėkinimui. Tai jauninanti procedūra, atliekama naudojant hialurono rūgšties mikro injekcijas. Hialurono rūgšties kiekis odoje palaipsniui mažėja, todėl oda praranda stangrumą, elastingumą, tampa sausesnė.  Paviršinis drėkinimas kremais tik laikinai sudrėkina odos paviršių ir negali užtikrinti gilaus odos drėkinimo. Patys populiariausi praktikoje naudojami preparatai yra pagaminti hialurono rūgšties pagrindu. Jie puikūs tuo, kad yra fiziologiniai, suteikia greitą ir pastebimą efektą, yra gerai toleruojami.

 

 „Juvéderm® HYDRATE“ giliai drėkina pačias reikliausias sritis. Veido, kaklo ir rankų odos išvaizda gali daug apie Jus papasakoti – turbūt gerokai daugiau nei manote.

Naujasis „Juvéderm® HYDRATE“ veiksmingai atkuria natūralius hialurono rūgšties išteklius ir grąžina natūralią odos spalvą bei spindesį. „Juvéderm® HYDRATE“ veiksmingumas patvirtintas klinikiniais tyrimais. „Juvéderm® HYDRATE“ specialiai sukurtas švirkšti į viršutinį odos sluoksnį ir prisotinti odą drėgme, pagerinti tonusą ir elastingumą. Įsivaizduokite, kaip natūraliai sveika odos spalva ir spindesys keičia Jūsų išvaizdą ir pasitikėjimą savimi. Su „Juvéderm® HYDRATE“ pasiekti rezultatai kalba patys už save – atlikus klinikinius tyrimus 85% dalyvių teigė, kad šią procedūrą rekomenduos draugams*.

*Taieb M ir kt., Aštuntasis pasaulinis senėjimo prevencijos medicinos kongresas, 2010 m., Monakas.

Švytinti veido oda

Mėgaukitės natūraliu veido odos grožiu ir gaivumu, dovanokite šypsenas ir pasitikėkite savo išvaizda.

untitled-6

Kaklo ir iškirptės srities odos tonusas

Pasirūpinkite iškirptės srities oda ir vėl su malonumu galėsite dėvėti drabužius su gilia iškirpte.

Lygi rankų oda

Rankos gali išduoti Jūsų amžių, tad grąžinkite savo rankų odai jaunystę ir švelnumą.


  Procedūros atliekamos veido, kaklo, dekoltė, plaštakų srityje.

  Procedūros kaina: 130 EUR /448,86 Lt

Ilgalaikiam efektui pasiekti rekomenduojamos 3-4 procedūros, atliekamos 1 kartą per 3 savaites.